RICHARDSON SCHOOL

Kurs języka hiszpańskiego

Monika Richardson

RICHARDSON SCHOOL

Kurs hiszpańskiego A1-A2

W Richardson School nauczymy Cię podstawowych zasad pisowni i wymowy, popularnych zwrotów, wyrażeń i słówek oraz reguł gramatycznych języka hiszpańskiego. Podczas pierwszego, trwającego 3 miesiące kursu na poziomie A1-A2 zwiększysz zasób słownictwa, poznasz nowe zagadnienia gramatyczne i będziesz mógł swobodnie, płynnie i bez stresu porozumiewać się w języku hiszpańskim w codziennych sytuacjach w pracy, na wakacjach czy w rozmowach z rodziną lub znajomymi pochodzącymi z Hiszpanii. Lekcje odbywają się w małych, kameralnych grupach dwa razy w tygodniu (60 minut). Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze i dostosowane są do indywidualnych potrzeb językowych kursantów.

Drugi blok trzymiesięcznej naukihiszpańskiego przygotowuje kursantów do egzaminu Diploma de Espańol Nivel A2 (DELE A2). Na tym etapie uczestnicy utrwalają zdobytą wiedzę, potrafią swobodnie wypowiadać się w języku hiszpańskim na najróżniejsze tematy – wymieniać poglądy dotyczące sytuacji ekonomicznej, politycznej czy społecznej.

Kurs hiszpańskiego B1-B2

Kurs dla średniozaawansowanych na poziomie B1-B2 to również cykl 60-minutowych spotkań w niewielkich grupach liczących od 4 do 6 kursantów. Zajęcia prowadzone są w dwóch, trzymiesięcznych segmentach. W pierwszych z nich kładziemy nacisk na konwersację, a więc oswajanie się z językiem, naukę swobodnego porozumiewania się, pogłębianie znajomości gramatyki hiszpańskiej, poprawne formułowanie pytań oraz jasnych, szczegółowych wypowiedzi na różne tematy.

Druga część kursu hiszpańskiego daje możliwość przystąpienia do próbnego egzaminu Diploma de Espańol Nivel B2 i otwiera drzwi do podejmowania działalności zawodowej lub akademickiej związanej z językiem hiszpańskim. Dołącz do Richardson School w Warszawie, a komunikacja w obcym języku stanie się dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza!

1. Czy przed rozpoczęciem kursu języka hiszpańskiego przeprowadzany jest test jego znajomości?

Tak, chyba że jest to pierwszy kontakt zainteresowanego/ej z językiem hiszpańskim. W Richardson School w Warszawie staramy się, aby każdy z naszych uczniów znalazł się w dostosowanej do bieżącej znajomości języka obcego grupie, dlatego testy poziomujące są u nas kluczowe.

2. Czy podręczniki do nauki języka hiszpańskiego wykorzystywane na kursie są płatne?

Tak, jeśli uczeń/uczennica i lektor/ka zdecydują, że chcą z niego korzystać.

3. Czy jeżeli nie będzie mnie na zajęciach, otrzymam materiały lub mogę przyjść na kurs języka hiszpańskiego do innej grupy?

Tak. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi uczniowie z Ochoty czy innych dzielnic Warszawy nie zawsze mogą z różnych względów uczestniczyć w zajęciach.

4. Kiedy można zapisać się na kurs hiszpańskiego?

Na kurs indywidualny można zapisać się w dowolnym momencie, z kolei nabory na kursy grupowe są organizowane trzy razy do roku.

Monika Richardson

Ucz się
razem z nami!

Zadzwoń do nas

+48 573 117 800