RICHARDSON SCHOOL

Kurs języka angielskiego C1 – Warszawa

RICHARDSON SCHOOL

Kurs angielskiego na poziomie C1

Opanowane słownictwo oraz reguły gramatyczne pozwalają Ci swobodnie komunikować się w języku angielskim zarówno w rozmowach prywatnych, jak i służbowych? Chcesz jeszcze lepiej poznać zwroty branżowe, idiomatyczne albo slangowe, by swobodnie komunikować się z mieszkańcami anglojęzycznych krajów? Zapraszamy Cię na indywidualny kurs angielskiego dla zaawansowanych, czyli na poziomie C1, podczas którego rozwiniesz i udoskonalisz swoje umiejętności pod okiem doświadczonego lektora.

Charakterystyka poziomu C1 w znajomości języka angielskiego

Znajomość obcego języka, w tym angielskiego, określa się za pomocą sześciu poziomów. C1 jest stopniem zaawansowanym i przypisuje się go użytkownikom, którzy:

  • dobrze rozumieją długie, wymagające teksty, dostrzegając jednocześnie ukryte znaczenia. Nie stanowi dla nich problemu na przykład literatura piękna w oryginalnej wersji językowej, zagraniczna prasa albo film bez napisów czy lektora;
  • spontanicznie i swobodnie prowadzą rozmowy, bez potrzeby zastanawiania się nad doborem odpowiednich słów. Dyskutują płynnie, dynamicznie, z użyciem zaawansowanego, elokwentnego słownictwa;
  • w wypowiedziach ustnych oraz w korespondencji pisemnej wykorzystują zaawansowane konstrukcje zdań, jednocześnie w zrozumiały sposób przekazując informacje,
  • swobodnie komunikują się ze współpracownikami i znajomymi. Do rozwoju zawodowego wykorzystują materiały edukacyjne zarówno w języku ojczystym, jak i angielskim, który już nie stanowi bariery.

Kurs angielskiego na poziomie C1 w Richardson School w Warszawie

Program kursu języka angielskiego dla zaawansowanych obejmuje 3-miesięczny pakiet zajęć, które odbywają się 2 razy w tygodniu. Podczas 60-minutowych spotkań kursant ma możliwość głębszego zapoznania się z kontekstem kulturowym języka, jego melodią i niuansami, a także rozmaitymi uwarunkowaniami, jakie wpływają na przemiany językowe. Po zakończeniu kursu w naszej szkole w Warszawie swobodnie będziesz wplatać w wypowiedzi zwroty idiomatyczne, branżowe i slangowe, dzięki czemu jeszcze precyzyjniej będziesz ubierać swoje myśli w słowa. Zapraszamy do kontaktu w celu zapisania się na zajęcia!

Ucz się
razem z nami!

Zadzwoń do nas

+48 573 117 800