RICHARDSON SCHOOL

Indywidualne lekcje angielskiego – Warszawa

Zapraszamy na indywidualne zajęciaangielskiego organizowane w pierwszej butikowej szkole językowej w Warszawie. To wyjątkowa placówka, w której skupiamy się na dostosowaniu materiału oraz tempa nauki do osobistych potrzeb każdego Ucznia. Lekcje dla dorosłych i młodzieży są prowadzone pod okiem doświadczonych lektorów w klimatycznej kamienicy na Starej Ochocie. Poznaj szczegóły oferty dotyczącej zajęć indywidualnych, po czym zadzwoń – niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z angielskim, czy masz już pewną wiedzę teoretyczną i pragniesz zyskać pewność siebie, niezbędną do prowadzenia konwersacji.
Zajęcia w szkole językowej Richardson School
Zajęcia w szkole językowej Richardson School

Dlaczego warto zapisać się na indywidualny kurs języka angielskiego?

Warszawa to miasto, w którym prowadzimy butikową szkołę dla ambitnych. Proponujemy pomoc w nauce wielu języków, w tym oferujemy indywidualne lekcje angielskiego od podstaw czy na poziomie B1, B2 bądź C1. Dużą zaletą zajęć jest to, że w trakcie ich trwania lektor skupia się na jednym Uczniu, co pozwala wykorzystać czas wyłącznie na doskonalenie jego umiejętności. Takie podejście gwarantuje również dostosowanie się do jego poziomu zaawansowania oraz indywidualnych potrzeb, a dodatkowo wpływa na uzyskanie maksymalnej koncentracji Ucznia, a w rezultacie – lepsze zapamiętywanie słownictwa czy reguł gramatycznych. Chcesz doskonale poznać angielski? Zapisz się na lekcje indywidualne w Richardson School w Warszawie, aby zyskać nowe perspektywy!

Personalizowany kurs business English – Warszawa

Indywidualnie skrojony kurs business English to doskonała inwestycja w rozwój zawodowy. Proponujemy zajęcia języka angielskiego dla osób pragnących opanować zwroty używane w biznesie i udoskonalić swoje umiejętności komunikacyjne. W trakcie lekcji z native speakerami Uczniowie ćwiczą m.in. rozumienie ze słuchu, pisanie wiadomości służbowych, prowadzenie rozmów telefonicznych czy negocjowanie. Naturalna, swobodna wymowa zdań oraz bezstresowe podejście do rozmowy z obcokrajowcami to jedne z wielu korzyści, które zyskasz, zapisując się na indywidualny kurs języka angielskiegoWarszawie. Skorzystaj z unikalnej możliwości rozwoju, aby skutecznie komunikować się w środowisku biznesowym i osiągnąć sukces zawodowy!

Zajęcia w szkole językowej Richardson School
Kurs językowy w Richardson School

Poznaj angielski indywidualnie – Warszawa

Oferujemy nie tylko wsparcie w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu umiejętności językowych, ale również motywację do samorozwoju oraz doświadczaniu języka angielskiego w różnych kontekstach. Chcemy, aby lekcje indywidualne z tutorami w Warszawie były zarówno przyjemne, jak i satysfakcjonujące dla naszych Uczniów, dlatego dbamy o tworzenie inspirującej atmosfery, która temu sprzyja. Z tego względu zachęcamy też do brania udziału w przygotowywanych przez nas wydarzeniach umożliwiających poznawanie kultury obcych krajów.

Ucz się
razem z nami!

Zadzwoń do nas

+48 573 117 800