RICHARDSON SCHOOL

Udziałowcy

Monika Richardson

Jestem dziennikarką z 25-letnim stażem pracy w mediach, ale z wykształcenia jestem iberystką. Języki obce zawsze były moją pasją. Uwielbiam uczyć angielskiego i hiszpańskiego, robię to od czasu studiów, ale wiem także, że kluczem do dobrego opanowania języka obcego jest poznanie kultury i stylu życia ludzi, którzy się nim posługują. W telewizji to właśnie publicystyka kulturalna, rozmowy z ludźmi sztuki, ale także moje własne uczestnictwo w kulturze, było najważniejszą częścią mojej pracy.

Dlatego Richardson School jest nie tylko szkołą językową, ale także domem kultur, w którym moż-na będzie podyskutować o literaturze, filmie i …kuchni Brytyjczyków, Francuzów i Hiszpanów. Będę zaszczycona, jeśli zechcesz spotkać się z nami w Richardson School.

Igor Łukasik

Prezes Zarządu IŁ Capital – holdingu spółek-córek, działającego na rynku nieruchomości, inwestor, darczyńca. Posiada wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje na rynku lokalnym i międzynarodowym. Włada biegle językiem angielskim i chorwackim, porozumiewa się także po hiszpańsku i niemiecku.

Za swój największy atut określa umiejętność negocjacji. Jak sam mówi: Odważne decyzje, znajomość ludzi i umiejętność rozmowy – to silna oręż w tej trudnej sztuce. Nie tracąc z oczu celu, mam pewność, że zawsze mogę zwyciężyć.

Do szerokiego portfolio inwestycji Łukasika należą między innymi: luksusowa willa turystyczna Siedlisko 518, czy platforma edukacyjna Crypto4Freedom. Jest sponsorem tytularnym dwóch drużyn siatkarskich. Wspiera w rozwoju kariery artystów i sportowców.

Ucz się
razem z nami!

Zadzwoń do nas

+48 573 117 800