RICHARDSON SCHOOL

Kurs języka angielskiego

RICHARDSON SCHOOL

Kurs angielskiego A1-A2

Kurs języka angielskiego dla początkujących trwający 3 miesiące.

Zapraszamy na indywidualne lekcje języka angielskiegoWarszawie. Zajęcia odbywają się w małych grupach językowych 2 razy w tygodniu i trwają 60 minut. Kurs dostosowany jest precyzyjnie do potrzeb językowych uczniów. Ukończenie pierwszego poziomu (A1-1 — A1-2) pozwala na korzystanie z języka angielskiego w codziennych sytuacjach, takich jak zapytanie o drogę, rozmowa w sklepie czy na imprezie. Kursant będzie umiał sformułować podstawowe pytania oraz odpowiadać na nie w czasie teraźniejszym, przeszłym i przyszłym. Na zajęciach pozna słownictwo oraz zwroty umożliwiające nawiązanie konwersacji w sprawach dotyczących prywatności, ale też spędzania wolnego czasu, wychowania dzieci czy kwestii światopoglądowych.

Indywidualne lekcje angielskiego, które oferujemy na poziomie A1-2 umożliwią uczestnikom rozwinięcie poznanego słownictwa wraz z pojęciami gramatycznymi, co pozytywnie wpłynie na swobodne posługiwanie się językiem. Kursant będzie umiał wyrazić emocje i opisać pojęcia abstrakcyjne, np. globalne ocieplenie czy sytuację polityczną. Jeżeli chcesz zacząć przygodę z tak popularnym językiem, jakim jest angielski zajęcia indywidualne z naszymi nauczycielami to idealna propozycja dla Ciebie.

Kurs angielskiego B1-B2

Kurs trwający 3 miesiące, którego celem jest nadanie uczestnikom swobody wypowiedzi w języku angielskim.

Angielski indywidualnie to doskonała opcja zajęć dla osób, które znają już podstawy tego języka i chciałyby uzyskać w nim swobodę wypowiedzi. Podczas 3-miesięcznego kursu na poziomie B1-B2 uczestnicy wezmą udział w 60-minutowych zajęciach odbywających się 2 razy w tygodniu. Zajęcia pozwolą poszerzyć słownictwo oraz pogłębić znajomość gramatyki tak, aby uzyskać większą swobodę w wypowiedziach pisemnych oraz ustnych. Celem zajęć jest umiejętność swobodnego wypowiadania się na tematy życia codziennego, formułowania zapytań związanych z każdą sferą życia czy precyzyjnego opisu tego, co nas otacza: od sfery uczuć czy relacji w życiu rodzinnym, aż po sytuację polityczną, biznes, uwarunkowania społeczne czy historię. Dzięki podziałowi kursu na dwa 3-miesięczne segmenty materiał przyswajany jest stopniowo i bardziej wydajnie. Po ukończeniu lekcji indywidualnych możliwe jest przystąpienie do próbnego egzaminu Certificate in Advanced English (CAE).

Kurs angielskiego C1-C2

Kurs dla osób biegle posługujących się językiem angielskim.

Oprócz powyższych kursów oferujemy również indywidualne zajęcia języka angielskiego dla kursantów z Warszawy, którzy posługują się tym językiem biegle i chcieliby dodatkowo rozwinąć swoje kompetencje. 3-miesięczny pakiet zajęć na poziomie C1-C2 umożliwia poznanie kontekstów językowych niezbędnych podczas pracy w środowisku międzynarodowym. Uczestnicy w czasie 60-minutowych zajęć odbywających się 2 razy w tygodniu uzyskają wiedzę na temat zwrotów slangowych, idiomatycznych oraz branżowych. Kurs jest także doskonałą okazją do zapoznania się z melodią języka, jego niuansami czy zrozumienia uwarunkowań kulturowych, które miały wpływ na jego kształtowanie. Ukończenie drugiej części umożliwia przystąpienie do próbnego egzaminu Certificate of Proficiency in English (CPE). Zapraszamy!

Zajęcia w szkole językowej Richardson School
Monika Richardson

1. Czy kurs języka angielskiego w Richardson School w Warszawie przygotuje mnie do egzaminu międzynarodowego?

Tak. Podczas zajęć indywidualnych — w ramach kursu języka angielskiego prowadzonego w naszej szkole w Warszawie — przygotowujemy do egzaminów Cambridge English Qualifications, IELTS i TOEFL.

2. Czy kurs języka angielskiego oferowany jest także dla grup firmowych?

Tak, jest taka możliwość. W naszej szkole w Warszawie prowadzimy zarówno lekcje indywidualne, jak i zajęcia w grupach liczących maksymalnie 4 osoby. Jak najbardziej z oferty kursów języka angielskiego może skorzystać grupa współpracowników, których kwalifikacje chce podnieść pracodawca.

3. Kiedy można zapisać się na kurs języka angielskiego?

Na indywidualny kurs języka angielskiego możesz zapisać się w dowolnym momencie. Natomiast nabory na zajęcia grupowe, które także prowadzimy w naszej szkole w Warszawie, organizujemy trzy razy w roku. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji o naborze na lekcje w kameralnym gronie.

4. Czy istnieje możliwość wystawienia faktury VAT na firmę?

Tak. Na życzenie Kursanta wystawiamy fakturę VAT na firmę.

5. Czy przed przystąpieniem do kursu języka angielskiego muszę wykonać test poziomujący?

Nie. Decyzja należy do Kandydata, natomiast warto wykonać test poziomujący, by lektor mógł precyzyjnie dobrać program oraz materiały edukacyjne do indywidualnych potrzeb.

6. Jakie metody nauki języka angielskiego stosowane są w Richardson School?

W Richardson School nauczamy metodą komunikatywną oraz metodą zanurzenia w języku, stąd możliwość skorzystania z zajęć z native speakerem w językach, które mamy w ofercie.

Ucz się
razem z nami!

Zadzwoń do nas

+48 573 117 800