RICHARDSON SCHOOL

Kurs języka angielskiego B1 – Warszawa

RICHARDSON SCHOOL

Kurs angielskiego na poziomie B1

Znasz podstawy gramatyczne i dysponujesz szerokim zasobem słownictwa w języku angielskim, ale chcesz rozwijać swoje umiejętności, by komunikować się bardziej swobodnie? Czekają Cię życiowe zmiany, które wymagają opanowania znajomości języka na wyższym poziomie? Serdecznie zapraszamy na kurs dla średnio zaawansowanych, czyli B1. W naszej szkole w Warszawie możesz liczyć na kameralne, przyjazne warunki do nauki z wykorzystaniem sprawdzonych, a przy tym ciekawych materiałów.

Co oznacza poziom zaawansowania B1?

Znajomość języka obcego podzielona jest na 6 stopni określających płynność mowy, swobodę wypowiadania się czy umiejętność zastosowania języka w piśmie. Poziom B1 to kategoria odpowiadająca użytkownikom średnio zaawansowanym, którzy:

  • prawidłowo interpretują teksty związane z szeroko pojętą tematyką lifestyle’ową, np. dotyczące pracy, rodziny, zainteresowań,
  • potrafią przekazać oraz uzyskać najważniejsze informacje w podróży do obcego kraju albo w rozmowie z obcokrajowcem przebywającym w Polsce,
  • prawidłowo tworzą teksty o niskim stopniu skomplikowania na tematy, które są im znane,
  • bez większych trudności dzielą się swoimi opiniami, planami, odczuciami, wspomnieniami itp.

Co obejmuje kurs angielskiego na poziomie B1 w naszej szkole w Warszawie?

Prowadzony w naszej warszawskiej szkole językowej kurs angielskiego dla średnio zaawansowanych to 3-miesięczny program, podczas którego dwukrotnie w tygodniu spotykamy się na 60-minutowych zajęciach w kameralnym gronie. Celem jest wypracowanie oraz udoskonalenie umiejętności swobodnego wypowiadania się z użyciem różnorodnego słownictwa i zaawansowanych konstrukcji gramatycznych. Oprócz tego kursanci pracują również nad swobodą komponowania wypowiedzi pisemnych, w tym korespondencji. Tematyka, jaką poruszamy w rozmowach na zajęciach, obejmuje między innymi szeroko pojęte relacje międzyludzkie, uczucia, zainteresowania, ale też kwestie polityczne, biznesowe, kulturowe, społeczne albo historyczne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a tym samym do dołączenia do nas na kursie angielskiego na poziomie B1. Przekonaj się, dlaczego warto rozpocząć naukę w Richardson School w Warszawie!

Ucz się
razem z nami!

Zadzwoń do nas

+48 573 117 800