RICHARDSON SCHOOL

Kurs języka angielskiego B2 – Warszawa

RICHARDSON SCHOOL

Kurs angielskiego na poziomie B2

Znajomość języka obcego na poziomie średniozaawansowanym otwiera szerokie możliwości. Pozwala na jeszcze swobodniejszą komunikację, umożliwia pracę i studiowanie za granicą, a do tego daje szansę na czerpanie z anglojęzycznego dorobku kulturowego, np. w postaci czasopism, książek czy filmów. Pragnąc podszkolić swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie B2, zachęcamy do skorzystania z oferty kursów prowadzonych w butikowej szkole językowej Richardson School w Warszawie.

Jak wygląda kurs angielskiego w Richardson School?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest właściwe rozplanowanie zajęć tak, aby czerpać z nich, jak najwięcej. Proponowany przez nas kurs, po którym osiągniesz poziom B2, trwa 3 miesiące. W tym czasie zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 45 minut. Program szkolenia obejmuje poszerzanie słownictwa oraz pogłębianie znajomości gramatyki, tak, aby uzyskać jeszcze większą swobodę w posługiwaniu się językiem — zarówno w wypowiedziach pisemnych, jak i ustnych.

Dla kogo kurs języka angielskiego na poziomie B2?

Do udziału w 3-miesięcznym cyklu zajęć zachęcamy każdego, kto zna już podstawy tego języka i pragnie mówić w nim jeszcze płynniej, używając coraz bardziej kunsztownego słownictwa. Podczas lekcji z lektorem zyskasz nie tylko umiejętność śmiałego wypowiadania się na tematy życia codziennego, ale będziesz potrafił również precyzyjnie opisywać to, co Cię otacza — począwszy od sfery uczuć, przez relacje w życiu rodzinnym, aż po sytuację polityczną. Gwarantujemy, że pod czujnym okiem lektorów Richardson School przyswoisz materiał wydajnie, mogąc po zakończeniu kursu przystąpić do próbnego egzaminu Certificate in Advanced English (CAE).

Butikowa szkoła językowa Richardson School w Warszawie — rozwiń swój angielski na poziomie B2

Zainteresowanym, którzy zdecydują się na udział w kursie, proponujemy lekcje indywidualne lub w małych grupach, składających się maksymalnie z 4 osób, co daje wyjątkowy komfort prowadzenia zajęć. Jeśli marzysz o tym, aby wzbogacić swoje słownictwo, rozwijając kompetencje językowe z angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, dołącz do kursu B2 w Richardson School już dziś. Zapraszamy do zapisów!

Ucz się
razem z nami!

Zadzwoń do nas

+48 573 117 800